Обери пристрій для перегляду ТБ

Android СМАРТФОН

Головна перевага Інтерактивного ТБ – воно завжди поруч. Це ідеальна пропозиція для сучасної активної людини, адже з тобою завжди в кармані добірка найновіших фільмів та передач. В будь-якій точці планети – достатньо лише мати доступ до Інтернету. Качай додаток від нашого партнера Trinity-TV з Play-Market та сповісти код активації на технічну підтримку МЕГАПРОСТІР, і нехай всі розваги будуть у тебе під рукою.

Android ПЛАНШЕТ

Бажаєш перетворити свій планшет в маленький телевізор – це дуже просто! Користуйся своїм гаджетом на всі 100%. Встанови додаток Trinity-TV і дивись самі рейтингові канали, а також завжди доступний архів фільмів та популярних передач в найвищій якості. Інтерактивне ТБ – це найкращі ліки від нудьги. Качай додаток від нашого партнера Trinity-TV з Play-Market, сповісти код активації на технічну підтримку МЕГАПРОСТІР та проводь час з захопливим контентом!

КОМП’ЮТЕР

Комп’ютер – це найпоширеніший пристрій, де користуються додатком від нашого партнера. До твоїх послуг сервіс, у якому ти отримуєш найрейтинговіші канали ТБ та кінозал. Безумовно на комп’ютері в Інтернеті ти можеш знайте все що завгодно… Але наш сервіс унікальний, адже тільки тут зібране все найкраще! Скачуй додаток на свій комп’ютер і залиш постійні підписки.

ТЕЛЕВІЗОР

Активувати сервіс Ітерактивне ТБ від нашого партнера Trinity-TV дуже просто та швидко. Потрібно лише зайти в бібліотеку додатків на своєму телевізорі та встановити з відти додаток SVEET TV. Потім відкрий додаток і найскладніша частина вже позаду! Введи свій номер телефону у вікні, що відкрилось та натисни «відправити». Сповісти код активації на технічну підтримку МЕГАПРОСТІР та насолоджуйся переглядом.

ПРИСТАВКА

Для тих, у кого не має телевізору з функцією СМАРТ, є раціональне рішення. Адже наш сервіс доступний будь-де. За допомогою мультимедійної приставки ти можеш перетворити будь-який телевізор в самий сучасний пристрій. Цей процес дуже простий – обери приставку, що маєш в наявності і слідуй за інструкціями. Якщо ти не маєш приставки – ми допоможемо тобі її придбати.

visa/mastercard