Підключайтесь до Мегапростір! Інтернет + телебачення!

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Більш як 10 000 фільмів

Сервіс має великий архів фільмів та передач на різноманітну тематику. Ви зможете обирати будь який контент за настроєм та дивитись його у зручний для Вас час без реклами.

Більш як 170 каналів

Більш як 170 каналів у цифровій якості, доступних до перегляду на телевізорі та ноутбуці, планшеті та смартфоні.

Перемотування ефіру

За допомогою цієї функції Ви зможете перемотувати ефір та мати можливість дивитись ті передачі, які транслювались в ефірі у продовж дня.

Підключайся до мережі Інтернет від МЕГАПРОСТІР та отримай можливість налаштувати сервіс Інтерактивне ТБ від нашого партнера Trinity-TV.

  • На сьогодні вже тисячі людей змогли оцінити всі переваги інтерактивного ТБ, будь і ти у їх числі. Адже ця послуга дозволяє дивитись як на екрані телевізора, так і на комп’ютері, планшеті, телефоні 170 цифровых телеканалів, з них 23 у HD-якості. Інтерактивне ТБ одночасно може працювати на чотирьох пристроях, що дає змогу кожному члену родини переглядати свої улюблені канали незалежно від вподобань і настрою оточуючих. Інтерактивне ТБ дозволяє тобі керувати ефіром. Ця функція дозволяє переглядати не тільки ті фільми і передачі, що транслюються саме зараз, а й ті, які були в ефірі на протязі дня.
  • Інтерактивне ТБ має чималий архів твоїх улюблених фільмів і передач. Не влаштовує контент, що в ефірі саме зараз. Не варто засмучуватись! В будь-який час з архіву можна вибрати улюблений фільм чи передачу і насолоджуватись переглядом без реклами. Інтерактивне ТБ може працювати на телевізорах різного покоління. Якщо ти не маєш телевізору з функцією СМАРТ, достатньо лише обрати мультимедійну приставку та налаштувати її за інструкцією. До речі, приставку можна придбати самостійно або ж взяти її у нас в оренду за 39 грн/міс.
  • Інтерактивне ТБ легко та зручно оплачувати. Його вартість вже включена до тарифного плану. Достатньо внести кошти будь-яким зручним для тебе способом на свій особистий рахунок, а абонплата за Інтернет та інтерактивне ТБ буде списуватись автоматично.

Якщо у тебе виникли питання, і ти не знайшов відповіді на них на нашому сайті, зателефонуй за номерами технічної підтримки та отримай кваліфіковану допомогу у налаштуванні чи користуванні сервісом Інтерактивне ТБ.